Alldebrid, RealDebrid, Premiumize i pozostałe multikulti :D

Darmowe konto AllDebrid -> Czytaj na samym dole artykułu!!

W dobie szybkich łącz światłowodowych, nadchodzącej wielkimi krokami sieci 5G do naszej dyspozycji trafiają łącza o niespotykanych wcześniej prędkościach. Nastał szał pobierania i wysyłania danych, który narodził gro serwisów przechowujących pliki i pozwalają się nimi dzielić. Jedne są darmowe, inne nie, jednak zawsze trafia się jedna opcja, która cechuje te wszystkie “strony” – konto premium. W większości z nich pozwala ono na pobieranie bez ograniczeń prędkościowych bądź też limitu danych czy ilości plików pobieranych w jednej chwili.

Wyszukując pliki nie zawsze jednak, ten poszukiwany znajdziemy na serwerze, w którym mamy właśnie wykupiony abonament, a wykupienie większości z nich zrujnowałoby nasz budżet. I właśnie wtedy z pomocną dłonią pojawiają się serwisy multihostingowe. Część z nich wykorzystywana jest tylko i wyłączenie do pobierania plików, inne pozwalają oglądać nam filmy premium, oferują sharing plików torrent, VPN, super prywatność czy przestrzeń na dysku. Poniżej przedstawię wady i zalety poszczególnych z nich – czyli TOP serwisów multihostingowych.

*W miarę wolnego czasu, a także potrzeb i możliwości finansowych, każdy z nich dostanie moją opinię – czyli niesponsorowaną 🙂

Logo Nazwa Torrent Usenet Kodi VPN Prędkość Cena Moje
Logo AllDebrid alldebrid.com
Logo Nopremium.pl nopremium.pl
Logo RealDebrid realdebrid.com

UWAGA!

Obecnie testuję AllDebrid i mogę użyczyć konta za free! Konto ważne do 24.08.2019 w zamian proszę tylko o krótki opis z Waszych spostrzeżeń. Jeśli chcesz wziąć udział w “misji” napisz komentarz – na pewno się odezwę! 

—Artykuł w wersji niedokończonej 🙂

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o