Alldebrid, RealDebrid, Premiumize i pozostałe multikulti :D

Multihoster

Ostatnia aktualizacja 27 lipca 2020

W dobie szybkich łącz światłowodowych, nadchodzącej wielkimi krokami sieci 5G do naszej dyspozycji trafiają łącza o niespotykanych wcześniej prędkościach. Nastał szał pobierania i wysyłania danych, który narodził gro serwisów przechowujących pliki i pozwalają się nimi dzielić. Jedne są darmowe, inne nie, jednak zawsze trafia się jedna opcja, która cechuje te wszystkie „strony” – konto premium. W większości z nich pozwala ono na pobieranie bez ograniczeń prędkościowych bądź też limitu danych czy ilości plików pobieranych w jednej chwili.

Wyszukując pliki nie zawsze jednak, ten poszukiwany znajdziemy na serwerze, w którym mamy właśnie wykupiony abonament, a wykupienie większości z nich zrujnowałoby nasz budżet. I właśnie wtedy z pomocną dłonią pojawiają się serwisy multihostingowe. Część z nich wykorzystywana jest tylko i wyłączenie do pobierania plików, inne pozwalają oglądać nam filmy premium, oferują sharing plików torrent, VPN, super prywatność czy przestrzeń na dysku. Poniżej przedstawię wady i zalety poszczególnych z nich – czyli TOP serwisów multihostingowych.

*W miarę wolnego czasu, a także potrzeb i możliwości finansowych, każdy z nich dostanie moją opinię – czyli niesponsorowaną 🙂

Logo Nazwa Torrent Usenet Kodi VPN Prędkość Cena Moje
Logo AllDebrid alldebrid.com
Logo Nopremium.pl nopremium.pl
Logo RealDebrid realdebrid.com

— Aktualizacja 05.01.2020
—Artykuł w wersji niedokończonej 🙂

2 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
man00n

yyy… Ten artykuł nie dość, że się rozjechał to jeszcze nic tu nie jest aktualizowane. Może lepiej go całkowicie usunąć?