O tym BLOG’u

  • m1si0 

Ostatnia aktualizacja 20 stycznia 2019

Hej! Pokrótce przybliżę Wam o czym będzie BLOG. Do zwykłych należeć na pewno nie będzie. Tu znajdziesz tak zwany miszmasz 🙂 Czyli wszystko to co właściwie w danej chwili kłębi się w mojej głowie. Na obecną chwilę planuję kilka podstawowych działów, a pewnie w miarę rozwoju może ich przybywać lub obecne będą modernizowane. Także zaczynajmy:

Informacje – wszystko co wydaje się być ważne i wymaga bliższej uwagi. Tu będą także poradniki jak, co i gdzie.
Recenzje i testy – to pozostawiam bez komentarza, każdy chyba dobrze wie 😛
Pisma – tu będę wrzucał gotowe rozwiązania na reklamację, pisma urzędowe itp. Sporo przy tym siedzę i naprawdę mam już dość ciągłego oszukiwania innych i wmawiania im czegoś czego nie są świadomi. Skoro ja poświęcam już na to tyle czasu to podzielę się nim z Wami.
Moje – tu lepiej nie zaglądaj zbyt często bo możesz stracić wiarę w człowieczeństwo 😉 Tu można znaleźć wszystko – dosłownie. Także dział odwiedzasz na własne ryzyko.
Linki – strony warte odwiedzenia i nie tylko. Jeśli masz jakąś propozycję śmiało możesz podrzucić.
O mnie – w kliku zdaniach opowiem Wam kiedyś moją historię 😀

No i to by było na tyle. W jaką to wszystko pójdzie stronę – czas pokaże. A w najbliższym już czasie zapraszam do lektury.

Dozobaczyszka!

 

PS
Jeśli macie jakieś pomysły / uwagi – piszcie. Na obecną chwilę jeszcze wiele można zmienić 🙂 Później ciężko będzie zahamować ten rozpędzony pociąg.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments