Przejdź do treści

Sekurak.pl – garść ciekawych szkoleń

  • m1si0 
Sekurakpl Szkolenia

Ostatnia aktualizacja 6 kwietnia 2022

Ostatnio całkiem przypadkowo udało mi się załapać na bardzo ciekawe szkolenie Sekurak’a  dla firm i instytucji pt.: „Praktyczne wprowadzenie do bezpieczeństwa IT„. Jak dla mnie Michał Sajdak, a dokładnie jego część była rewelacyjna, tak merytorycznie jak i praktycznie. Wszystko pokazane – krok po kroku i opisane w taki sposób, że nawet taki laik jak ja nie miał problemu z przyswojeniem materiału. Do tego cała garść pożytecznych linków i miły (dla ucha) głos narratora 🙂 Co do części drugiej, prowadzonej przez Grzegorza Tworka – tu już więcej wiedzy technicznej przekazanej dość ciężkim językiem (słabiej przyswajalnym) – dla mnie już mniej praktycznej. Ogólnie całe szkolenie na wielki plus. Żadna min. z ponad 5h szkolenia nie została zmarnowana, a dodatkowo na koniec całego szkolenia otrzymujemy: skróconą prezentację w postaci slajdów, link do nagrania, kilka innych ciekawych info, a po odpowiedzi na kilka pytań, otrzymujemy certyfikat udziału w szkoleniu, który na pewno pobudzi do myślenia dział IT w firmie.

Mój certyfikat:

Certyfikat Szkolenie Sekurak

Wracając do głównego tematu, czyli garści darmowych jak i komercyjnych szkoleń zapraszam Was do zapisu pod poniższym adresem:
https://sekurak.pl/nie-chcesz-przegapic-zadnego-darmowego-szkolenia-od-sekuraka-wbijaj-do-sekurak-premium/ .
Po zapisaniu się, otrzymujemy oprócz samych informacji o nowych wydarzeniach, dostęp do nagrania ze szkolenia OSINT/OPSEC/dezinfo oraz kody rabatowe na wersje komercyjne 😉 Także gorąco zachęcam Was do zapisów.

Kolejny, ciekawy webinar od SecuritumNie daj się cyberzbójom! Udało się zdobyć kolejny certyfikat 😉

4.5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x